Taniec to pasja, którą warto spełniać z nami

strona główna | zajęcia | grafik | pierwszy taniec | galeria | cennik | kontakt | sale taneczne

ZAJĘCIA

 

 

 
   

Zapisy na zajęcia odbywają się bezpośrednio u instruktora prowadzącego,
 Studio Tańca Saltare
 Dress Code Dance Center Bielopotocky

Sezon 2017/2018

 

Latino Solo ( Martyna) - to zajęcia dla Pań, a od lipca również dla Panów, które kochają taniec i ruch. Każde zajęcia to ciekawa choreografia składająca się z kroków latynoamerykańskich, takich jak samba, cha-cha, jive czy mambo. Tańcząc w rytmach latynoamerykańskich uczymy płynnie się poruszać w rytm muzyki. Taniec poprawia kondycję, spala kalorie, a to wszystko w porywających rytmach.

Aerobic + wzmacnianie + tabata ( Martyna) - to statyczne i dynamiczne ćwiczenia poprawiające sylwetkę. Lekcja składa się z trzech części. Pierwsza część to rozgrzewka składająca się z prostej choreografii rozgrzewająca wszystkie mięśnie. Druga część to ćwiczenia ujędrniające i wysmuklające sylwetkę. Ostatnia część zajęć to streching czyli rozciąganie wszystkich mięśni i wyciszenie organizmu po godzinnym wysiłku.

Kurs Tańca Towarzyskiego dla początkujących ( Martyna) -  Podczas kursu uczestnicy poznają 10 tańców tańca towarzyskiego, czyli 5 tańców latynoamerykańskich ( samba. cha-cha, rumba, jive, pasodoble ) oraz 5 tańców standardowych ( walc angielski, walc wiedeński, quickstep, tango, foxtrot ). Na każdych zajęciach jest inny taniec, dzięki temu uczymy się prowadzenia partnerki w różnych stylach tanecznych. Każdym zajęciom towarzyszy prosta choreografia, którą uczestnicy mogą wykorzystać na weselach, Sylwestrze oraz innych zabawach karnawałowych. Po zakończeniu kursu chętni mogą kontynuować naukę w grupie bardziej zaawansowanej, gdzie są tworzone choreografie z większa ilością elementów.

Taniec towarzyski dla dzieci 8-11 lat ( Martyna)  - Są to zajęcia przeznaczone dla chłopców i dziewcząt, którzy chcą opanować podstawowe kroki tańca towarzyskiego. Nauka kilku tańców wzmacnia nie tylko kondycję, ale także i pamięć. Figury tańca towarzyskiego bazują na mocnym poczuciu rytmu uczestników.

OG`z Hip Hop Choreo poziom OPEN (Branko, dla dorosłych)

Są to zajęcia przeznaczone dla dorosłych, którzy chcą spróbować swoich sił na tanecznej scenie. Do grupy zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby tańczyć i zapoznać się z kulturą Hip Hop.

Jest Jak Jest CREW (Branko)

Jest to grupa doświadczonych tancerzy oraz młodszych wyróżniających się talentów. Większość z nich pod okiem Branko ćwiczy już od kilku lat.  Kilkukrotnie reprezentowali nasz miasto na ogólnopolskiej scenie tanecznej, wracając z wieloma nagrodami. Dziś zaczynają nową przygodę, pod nową nazwą              i z nowymi planami na przyszłość. Do tej grupy zapraszamy zaawansowanych tancerzy. Ilość miejsc jest ograniczona, zostało tylko kilka wolnych miejsc.

Jest Jak Jest Junior (Branko, 8-12 lat)

To grupa na poziomie średnio-zaawansowanym. Jej członkowie są  przyszłymi  następcami grupy „Jest Jak Jest CREW”. Stylem przewodnim na zajęciach jest Hip Hop.

Jest Jak Jest MINI (Branko, 5-7 lat)

Są to początkujący tancerze w rodzinie „ Jest Jak Jest” . Dopiero zaczynają swoją taneczną przygodę                z rytmem i muzyką. Zajęcia nakierowane są na poznanie kultury i stylu Hip Hop.

Booya K MINI (Kinga, 5-7lat) i Booya K (Kinga, 8-12 lat)

Są to grupy, w których dzieci i młodzież pracują nad stylem nowoczesnym. Stylem wiodącym jest hip hop. Duży nacisk nakładany jest na synchronizację i technikę. W czasie zajęć pracujemy nad poczuciem rytmu i estetyką wykonywanych ruchów, poprawie ulega również postawa ciała oraz sprawność motoryczna uczestników. Na zajęciach nie brakuje zabawy i uśmiechu.

Maluuuchy (Kinga, 3-4 lata) i  Boobassy (Branko, 3-4 lata)

Zajęcia gwarantują mnóstwo zabawy i radości po przez ruch. Dzieciaki poznają rytm i świat muzyki. Związek tańca i muzyki pomaga nauczyć poczucia tempa i rozwija słuch muzyczny. Dzieci wspaniale się bawią ćwicząc też swoją pamięć ruchową. Zajęcia wykorzystują ich nieskończone pokłady energii, by mogły w przyszłości profesjonalnie rozwijać swój talent, dbając także                    o prawidłową postawę malucha.

ClassiK (Kinga, 8-12lat)

Zajęcia kładą nacisk na gimnastykę ciała i plastyczność ruchów dziecka. Trenują poczucie rytmu,      a przede wszystkim wyrażanie emocji. Dzięki takim zajęciom dzieci łatwiej pracują w grupach, otwierają się na otoczenie i są chętne do dalszej pracy. Zajęcia bazują na technice tańca jazzowego, zawierają też elementy baletu i modern dance. Dbają o sylwetkę i prawidłowy rozwój motoryczny dziecka. Godzinne zajęcia składają się z kilku części, w których główne to praca nad techniką, tworzenie choreografii i stretching.

Stretching (Kinga, p.OPEN)

Zajęcia poświęcone są w całości rozciąganiu poszczególnych partii naszego ciała, dzięki czemu mięśnie ulegają uelastycznieniu, poprawia się także ukrwienie układu motorycznego. Taka forma pracy doskonale wspomaga rozwój taneczny dziecka, jak również dorosłych. Jest to rodzaj zajęć polecanych w szczególności tancerzom. Pozytywne efekty przynoszą one również osobom, które większość czasu spędzają w jednej pozycji, np. przed komputerem.

Dance Fitness Workout (Kinga)

Są to zajęcia fitness z elementami tańca, treningu cardio oraz treningu funkcjonalnego. Nie brak w nich rytmu latino, hip hop, cha cha i wielu innych. Są znakomita okazją do poprawy naszej sylwetki oraz do uzyskania lepszego samopoczucia.

Total Body Conditioning (Kinga)

To forma treningu, która pozwala nie tylko spalić tkankę tłuszczową, ale również zadbać o piękna sylwetkę i prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Świętnie poprawia on naszą mobilność oraz sprawność ruchową.

Przyszła mama nie ćwiczy sama (Kinga)

Są to zajęcia fitness skierowane do kobiet w ciąży. W programie zapewniamy przede wszystkim mnóstwo uśmiechu, ciepłą atmosferę oraz pracę w kameralnych grupach. Odpowiednia intensywność ćwiczeń nie pozwoli przegrzać Waszego organizmu, spowoduje za to dotlenienie mamy i dziecka, ułatwiając mu przyjście na świat. Dzięki ćwiczeniom przeciwobrzękowym odciążymy napięte ręce i nogi oraz poprawimy pracę układu krążenia. Zadbamy również o Wasze sylwetki, by powrót do formy sprzed ciąży nie stał się wielkim problemem. 
W trosce o zdrowie Wasze i Waszych maluchów wymagamy zgody lekarskiej na udział w tego typu zajęciach.

Aktywna mama – fitness z maluchem (Kinga)

Jest to kontynuacja zajęć fitness dla kobiet w ciąży. Na ten rodzaj treningu zapraszamy Panie i ich pociechy już po 3 miesiącach po porodzie. W przyjemnej atmosferze będziemy walczyć ze zbędnymi kilogramami i niechcianymi zamianami w wyglądzie. Są to zajęcia, na których będziemy pracować w kontakcie z maluchem, by zarówno mama jak i dziecko, mieli komfort bycia razem. Przed rozpoczęciem zajęć należy skonsultować się z lekarzem !

Fitness`owy czasoumilacz dla rodzica (Kinga)

Jest to trening dla rodziców, którzy czekają na swoje pociechy z grupy „ Boobassy”. Daje on możliwość aktywnego spędzenia czasu, gdy na sali obok ćwiczy Państwa dziecko.

Pora na aktywnego seniora (Kinga)

Są to zajęcia skierowane do osób starszych, którzy chcieliby zadbać o swoja kondycję w tanecznych rytmach. Na zajęciach poznamy różne taneczne style i zadbamy o zdrowy kręgosłup i odpowiednią siłę mięśniową, co ułatwi Państwu funkcjonowanie w życiu codziennym.

 

ZAPISY:

KINGA: 788-375-598

BRANKO: 788-375-598

MARTYNA: 660-548-595

 

 

 

 

 

 

 

Studio Tańca Saltare, ul. Lubiejewska 19, 07-300 Ostrów Mazowiecka / saltare@fejm.pl / 660548595

© 2016 Scena Kotłownia / Wykonanie: Rafał Swaczyna, Scena Kotłownia Ostrow Mazowiecka / Hosting: Bluehosting